#1 2008-10-10 12:39:06

Filip-Uchiha

New member

Zarejestrowany: 2008-10-10
Posty: 1
Punktów :   

Poszukuje teamu do NARUTO OTS (PILNIE)

Poszukuje doswiadczonego skryptera ktory potrafi zrobic np. academy ninja i z tamtond do jakies wioski zeby mozna bylo isc np do konohy albo do sound albo do suna gakure.
Potrzebuje takze doswiadczonego mappera ktory zrobi zeczy typu house system itd.
ots bedzie mial wlasnego klienta tibi poniewaz beda tam nasze itemy i outfity (z naruto)
za pomoc GM a za wytlumaczenie innym co i jak np. jak zrobic test na chuunina albo na jounnina Tutora
zapowiadam exp x 2 na ots poniewaz kiedy nie ma zbyt duzych lvl mozna stwozyc bardzo mila atmosfere.
pvp od 20 lub od 30 lvl.
Learn Spells...
Projekt ots powstaje na podobizne LoS Server (legend of shinobi)
Nazwa Ots : Legends of Konoha (jesli cos sie zmieni dam znac)
moje gadu : 6919769 jestem prawie caly dzien online ale codzienie conajmniej 2 godzinki siedze wiec piszcie nawet jak offline bede

Jesli cos sie zmieni bede potrzebowal takze hostera z zew. ip oczywiscie musi dowiesc zaufania nie szukam ludzi ktozy wykozystajom umiejetnosci teamu...

Offline

 

#2 2008-10-13 14:41:05

Shumi

Member

1688000
Skąd: Poland
Zarejestrowany: 2008-08-01
Posty: 96
Punktów :   
WWW

Re: Poszukuje teamu do NARUTO OTS (PILNIE)

Filip-Uchiha napisał:

Poszukuje doswiadczonego skryptera ktory potrafi zrobic np. academy ninja i z tamtond do jakies wioski zeby mozna bylo isc np do konohy albo do sound albo do suna gakure.
Potrzebuje takze doswiadczonego mappera ktory zrobi zeczy typu house system itd.
ots bedzie mial wlasnego klienta tibi poniewaz beda tam nasze itemy i outfity (z naruto)
za pomoc GM a za wytlumaczenie innym co i jak np. jak zrobic test na chuunina albo na jounnina Tutora
zapowiadam exp x 2 na ots poniewaz kiedy nie ma zbyt duzych lvl mozna stwozyc bardzo mila atmosfere.
pvp od 20 lub od 30 lvl.
Learn Spells...
Projekt ots powstaje na podobizne LoS Server (legend of shinobi)
Nazwa Ots : Legends of Konoha (jesli cos sie zmieni dam znac)
moje gadu : 6919769 jestem prawie caly dzien online ale codzienie conajmniej 2 godzinki siedze wiec piszcie nawet jak offline bede

Jesli cos sie zmieni bede potrzebowal takze hostera z zew. ip oczywiscie musi dowiesc zaufania nie szukam ludzi ktozy wykozystajom umiejetnosci teamu...

Taki OTS jak ty napisałeś robiło by się conajmniej kilka miesięcy.


!!Daj Reputa Jeżeli Pomogłem!!
                                             © 2008 / 2009 All Copyright Reserverd By Shumi
Zapraszamy na nowe, lepsze, bardziej aktywne forum o Tibii i OTS. www.ots-tibia.pun.pl

Offline

 

#3 2009-10-12 16:12:19

T-Bag

Member

Zarejestrowany: 2009-10-12
Posty: 41
Punktów :   

Re: Poszukuje teamu do NARUTO OTS (PILNIE)

bump

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora