#1 2012-02-13 21:40:29

jarbed

New member

Zarejestrowany: 2012-02-13
Posty: 1
Punktów :   

Stwórz Własny Open Tibia Serwer

Witam serdecznie! Po głębszej analizie rynku (jeżeli można to tak nazwać) prywatnych serwerów gier, doszedłem do pewnego wniosku - istnieje kilka serwerów, które nie dają szansy na rozwój innym, a wszystko za sprawą ich dobrego sprzętu, który umożliwia im dogodne prowadzenie serwera, oraz domeny, która świetnie go promuje.

Jako iż posiadam kapitał będący w stanie rozwinąć trochę ten rynek, oferuję Wam drodzy użytkownicy dostęp do serwera dedykowanego, oraz wybraną przez was domenę.

Nie jest to jednak tak, że udostępnię każdemu, kto się ze mną skontaktuje. Proszę o konkretne przedstawienie planów na wasz prywatny serwer, a dokładnie chodzi o:

- jaka to jest gra (szczerze powiedziawszy najbardziej oscyluję w OTS, ew. Counter Strike)
- jaki jest pomysł na serwer
- w ilu procentach jest on zrealizowany
- ile osób jest zaagażowanych
- wasz wiek
- dlaczego mam wybrać właśnie Ciebie!

Sprawa się ma tak, że dostajecie to wszystko ZUPEŁNIE ZA DARMO. Nic was to nie kosztuje. Wymagam m.in. od was ciężkiej pracy, która będzie widoczna.

Zawsze chciałeś stworzyć swój własny prywatny serwer, ale brak sprzętu i złe promowanie uniemożliwiało Ci to? Pomogę Ci w tym, wraz z wypromowaniem! Myślę, że jeżeli osoba która napisze do mnie, będzie miała ciekawy pomysł na jakiś serwer, to możemy się dogadać też w innych kwestiach.

Reasumując, ja finansuję wasze pomysły, ponieważ ja mam kapitał, ludzie mają pomysły i umiejętności, stwórzmy zgrany zespół i wypchajmy z rynku wciąż te same będące na szczycie serwery! Serwer dedykowany będzie dopasowany do wymagań waszego serwera odpowiednio, więc proszę się o to nie martwić.



Jeżeli macie jakieś pytania, albo chcecie już przedstawić pomysł, to kontakt:
e-mail: jarbed123@gmail.com
gadu-gadu: 1668835


Pozdrawiam, jarbed

Offline

 

#2 2012-02-19 20:20:11

Filu14

New member

Zarejestrowany: 2012-02-19
Posty: 4
Punktów :   

Re: Stwórz Własny Open Tibia Serwer

Tu chodzi o Open Tibia Serwer? Czy CS serwer?

A tak pozatym to piszę ci ile ma być exp i skilli itp. A ty mi robisz takiego otsa?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora