#1 2007-12-17 17:11:58

DuxeT

New member

Zarejestrowany: 2007-12-17
Posty: 1
Punktów :   

[Team]Utopia OTS

http://img172.imageshack.us/img172/3761/utopiaadcopytf0.jpg

Utopia OTS poszukuje zdolnych:

    * Mapperów
    * Programistów/skrypterów
    * Grafików
    * GMów/Tutorów


Kilka najważniejszych informacji na temat tego serwera:
* Exp x3 - loot x1 - mlvl x1 - reszta x2 - PVP
* Klimat RPG,trudne questy
* Własny klient z nowymi grafikami
* Własny silnik serwera,z wieloma nowymi funkcjami
* Mapa robiona od zera,przez kilku mapperów - mapa starannie dopracowana z detalami
* Serwer będzie stał 24/7 na Linuksie,podpięty do łącza 8/8mb w serwerowni w Polsce

Jeśli ktoś jest chętny,niech napisze tutaj lub skontaktuje się ze mną na GG:3495269

Ostatnio edytowany przez DuxeT (2007-12-17 17:12:15)

Offline

 

#2 2008-01-21 18:44:30

konrad4

Member

1637480
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-21
Posty: 41
Punktów :   -5 

Re: [Team]Utopia OTS

Robie skrypty mam wiele ciekawych pomysłów potrafię zrobić quest (tzn. skrypt w którym się znajduje co ma być znalezione w danym queście, a nie mapkę - nie chciałem być źle zrozumiany), umiem też zrobić nowe monstery, nowe ncp, nowe czary, nowe runki itd., umiem też zrobić skrypty w których są opisane m.in. ile życia co sekundę otrzymuje knight a ile many itd, ale to już jest banalnie łatwe każdy to potrafi. NIE HOSTUJĘ, NIE ROBIE ANI NIE PRZERABIAM MAPEK, chociaż mam jedną od podstaw, to znaczy to jest połowa mapki na dodatek bez respawnu....ale gdybyście ją zobaczyli...z chęcią wyślę ją mapperowi. To mapka w której nie ma NAJMNIEJSZYCH błędów robiona przez profesjonalnego mappera, co widać ściągnąłem ją kiedyś z jakiejś stronki ;] mapper może ją dokończyć UWAGA! na początek jak otwierałem ją w mapeditorze wyskoczył jakiś błąd, i dlatego nie ma jej połowy ani respawnu...;/ ale to już jest sprawa mappera xD. MOJE GG 1637480 pisać często niewidoczny

Byłem kilka razy GM na rpg właśnie ale mapki miałem kijowe same z neta.... tutaj z chęcią zostanę GMem lub Tutorem

aha. proponuję mapperowi o zmianę expa z 3x na 5x oraz skille 2x mlvl 3x bo mlvl bardzo wolno idzie a gracze będą się czuli jak w rl tibii...

Ostatnio edytowany przez konrad4 (2008-01-21 18:51:17)


Ja nie spamuję postami... ja to lubię...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora